Vergi Dairesinden Bilgilendirme Ziyareti Reviewed by Momizat on . Vergi Dairesi Müdürü Yavuz DURAN Odamıza ziyarette bulundular. Ziyaretlerinde Odamız Başkanı Dursun Dağdelen ile görüşen Sayın Duran, Vergi Yapılandırılması ile Vergi Dairesi Müdürü Yavuz DURAN Odamıza ziyarette bulundular. Ziyaretlerinde Odamız Başkanı Dursun Dağdelen ile görüşen Sayın Duran, Vergi Yapılandırılması ile Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Vergi Dairesinden Bilgilendirme Ziyareti

Vergi Dairesinden Bilgilendirme Ziyareti

Vergi Dairesinden Bilgilendirme Ziyareti

Vergi Dairesi Müdürü Yavuz DURAN Odamıza ziyarette bulundular. Ziyaretlerinde Odamız Başkanı Dursun Dağdelen ile görüşen Sayın Duran, Vergi Yapılandırılması ile ilgili bazı bilgiler verdi.

Sayın Duran ziyaretlerinde yapılandırmaya girmiş olan şirketler için bazı uyarılarda bulundu. Vergi Yapılandırılması kapsamında 2017 yılı Ocak ayından Mayıs ayına ertelenen 2. Taksitlerin ödenmesi için son günün 31 Mayıs 2017 olduğunu hatırlatan Sayın Duran, mükelleflerin mağdur olmaması için konuya hassasiyet göstermelerini istedi.

Aynı zamanda Vergi yapılandırmasında 1. Taksiti ödememiş olanların 1. ve 2. Taksitlerini birlikte ödemeleri halinde yapılandırmalarının bozulmayacağını da sözlerine ekledi. Son olarak mükellefler Vergi Boçlarını www.gib.gov.tr’den kredi kartları ile ödeyebileceklerdir.

Başkan Dağdelen Sayın Duran’a ziyaretlerinin anısına ve Merzifon için yapmış oldukları hizmetler ve göstermiş oldukları gayretler için plaket takdim etti.

 

 

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top