VAKIFBANK İle Görüşmeler Başladı. Reviewed by Momizat on . Vakıfbank Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet TURAN ve Vakıfbank Merzifon Şubesi Müdürü Cem ÜNER  odamıza ziyarette bulundular.Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Vakıfbank Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet TURAN ve Vakıfbank Merzifon Şubesi Müdürü Cem ÜNER  odamıza ziyarette bulundular.Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » VAKIFBANK İle Görüşmeler Başladı.

VAKIFBANK İle Görüşmeler Başladı.

VAKIFBANK İle Görüşmeler Başladı.

Vakıfbank Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet TURAN ve Vakıfbank Merzifon Şubesi Müdürü Cem ÜNER  odamıza ziyarette bulundular.Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun DAĞDELEN,Genel Sekreter Semih SAĞLAMER ve İdeal Lojistik ve Ambalaj sahibi Ali Şenol YILDIZ ile bir araya gelen Vakıfbank yetkilileri ile ekonomik gündem değerlendirildi.

Yapılan görüşme sonucunda Vakıfbank Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet TURAN ve Vakıfbank Merzifon Şubesi Müdürü Cem ÜNER’e üyelerimize özel yüksek limitli,düşük faizli ve esnek ödemeli kredi ile ilgili çalışmaları hakkında talepte bulunuldu. Ziyaret hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top