Silverline A.Ş. Forbes Dergisinde Reviewed by Momizat on . Silverline A.Ş. Forbes Dergisinde Merzifonu’nun 1994 yılında kurulan ve kurulmasından çok kısa bir süre sonra dünya devleri ile yarışacak duruma gelen şirketi S Silverline A.Ş. Forbes Dergisinde Merzifonu’nun 1994 yılında kurulan ve kurulmasından çok kısa bir süre sonra dünya devleri ile yarışacak duruma gelen şirketi S Rating:
Burdasınız: Anasayfa » Basın Açıklaması » Silverline A.Ş. Forbes Dergisinde

Silverline A.Ş. Forbes Dergisinde

Silverline A.Ş. Forbes Dergisinde

Merzifonu’nun 1994 yılında kurulan ve kurulmasından çok kısa bir süre sonra dünya devleri ile yarışacak duruma gelen şirketi Silverline dünyanın en iyi iş dergisi Forbes’e robörtaj verdi.

1917 yılında kurulan ve o yıldan günümüze kadar iş dünyasından verdiği haberler ile dünyanın en iyi iş dergisi ünvanını kazanan Forbes 2016 Ocak sayısında temelleri Merzifon’da atılan ve daha sonra dünyanın en iyileri arasında gösterilmeye aday olan Silverline Endüstri A.Ş. firmasına yer verdi.

Merzifon’un göğsünü kabartan bu gelişmeyi gururla siz değerli kamuoyuna bildirmek isteriz. İlgili röportajı aşağıdaki linkten indirip okuyabilirsiniz.

Röportajı buradan okuyabilir ve indirebilirsiniz.

 

 

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top