ŞEHİDİMİZ VAR. Reviewed by Momizat on . Irak'ın kuzeyindeki operasyonlar esnasında bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma neticesinde 3 Kahraman Mehmetçiğimiz Şehit olmuştur. Şehit olan Kahr Irak'ın kuzeyindeki operasyonlar esnasında bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma neticesinde 3 Kahraman Mehmetçiğimiz Şehit olmuştur. Şehit olan Kahr Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » ŞEHİDİMİZ VAR.

ŞEHİDİMİZ VAR.

ŞEHİDİMİZ VAR.

Irak’ın kuzeyindeki operasyonlar esnasında bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma neticesinde 3 Kahraman Mehmetçiğimiz Şehit olmuştur.

Şehit olan Kahraman Askerlerimizden, Jandarma Uzman Çavuş Sercan KOÇ Gümüşhacıköy Yazıyeri Köyünde doğmuş olup Gümüşhacıköy Çay Mahallesinde ikamet etmekteydi. Şehidimiz, 31 Mayıs 2018 Perşembe Günü saat 08.26 sıralarında Hakkari / Şemdinli/ Derecik’ de yürütülen Şehit Piyade Uzm. Çvş. Gökhan KURAK 2 operasyonu sırasında terör örgütü unsurlarıyla çıkan çatışmada şehit olmuştur.

Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Sercan KOÇ’un cenaze namazı bugün ikindi namazına müteakiben Gümüşhacıköy Şehit Mezarlığına defnedilecektir.

Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerim.

Dursun DAĞDELEN

TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı

 Merzifon TSO Yönetim Kurulu Başkanı

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top