Risklerini Sigortaya Devret, Rahat Et Reviewed by Momizat on . İçinde bulunduğumuz çağda karşı karşıya olduğumuz risklere sürekli yenileri eklenmektedir. Artan risklerimizi güvence altına almak için sigortadan faydalanarak İçinde bulunduğumuz çağda karşı karşıya olduğumuz risklere sürekli yenileri eklenmektedir. Artan risklerimizi güvence altına almak için sigortadan faydalanarak Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Risklerini Sigortaya Devret, Rahat Et

Risklerini Sigortaya Devret, Rahat Et

Risklerini Sigortaya Devret, Rahat Et

İçinde bulunduğumuz çağda karşı karşıya olduğumuz risklere sürekli yenileri eklenmektedir. Artan risklerimizi güvence altına almak için sigortadan faydalanarak enerjimizi büyümeye, işimizi geliştirmeye odaklamalıyız.

Ülkemiz sigortacılık sektörü, geldiği nokta itibariyle, her türlü riskimizi koruyacak durumdadır. Bu bağlamda, ihtiyaçlarımıza en uygun sigortayı alarak, ticari ve bireysel risklerimizi en aza indirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, TOBB nezdinde örgütlenen sigorta acenteleri ile sigorta eksperleri başta olmak üzere, tüm iş âleminin ve sektörde görev yapan tüm çalışanların Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Dursun DAĞDELEN

TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı

 Merzifon TSO Yönetim Kurulu Başkanı

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top