Başkan Dağdelen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ’ye Birinci Ağızdan İletti Reviewed by Momizat on . Başkan Dağdelen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ'ye Birinci Ağızdan İletti Geçtiğimiz hafta sonu bir takım temaslarda bulunmak için Amasya’ya gelen Başbakan Başkan Dağdelen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ'ye Birinci Ağızdan İletti Geçtiğimiz hafta sonu bir takım temaslarda bulunmak için Amasya’ya gelen Başbakan Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Başkan Dağdelen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ’ye Birinci Ağızdan İletti

Başkan Dağdelen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ’ye Birinci Ağızdan İletti

Başkan Dağdelen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ’ye Birinci Ağızdan İletti

Başkan Dağdelen Başbakan Yardımcısı Nurettin

ÇANİKLİ’ye Birinci Ağızdan İletti

Geçtiğimiz hafta sonu bir takım temaslarda bulunmak için Amasya’ya gelen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ’ye Merzifon TSO Başkanı Dursun DAĞDELEN tarafından bazı sorunlarla ilgili bilgi verildi.

Amasya’daki programda kendisi ile görüşme fırsatı bulan Dursun Dağdelen, Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ’ye hem teşekkür etti hem de Merzifon OSB ile ilgili  bazı sorunları iletti. Görüşmede Merzifon 2. OSB bölgesinin kamulaştırma maliyetleri için bakanlıktan destek istenmiş ve bu desteğe yanıt uzun sürmeden cevap bulmuştu. OSB’nin genişletilmesi kapsamında parselasyon çalışmaları bitmiş ve 54 firmalık bir alan için tüm hazırlıklar tamamlanmıştı. Başkan Dağdelen; İlgili destek kapsamında 10 milyon TL paranın Merzifon 2. OSB’nin kamulaştırma maliyetleri kapsamında Merzifon’a ulaşmasından dolayı Sayın CANİKLİ’ye teşekkür etti.

Diğer taraftan FETÖ operasyonları kapsamında tutuklanan iş adamlarının ortağı oldukları şirketlerle ilgili sıkıntılar Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ’ye iletildi. Sıkıntılarla ilgili destek istenen Başbakan Yardımcısı Nurettin ÇANİKLİ, sorunla ilgileneceğini ve tutuklu şahısların hisselerine kayyım ataması yapılabileceğinin altını çizdi.

 

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top