Odamıza Vergi Haftası Ziyareti Reviewed by Momizat on . Merzifon Vergi Dairesi Müdürlüğünden Merzifon TSO'ya Ziyaret Merzifon Vergi Dairesi Müdürlüğü, Vergi Haftası münasebeti ile Başkanımız Dursun Dağdelen’i Makamın Merzifon Vergi Dairesi Müdürlüğünden Merzifon TSO'ya Ziyaret Merzifon Vergi Dairesi Müdürlüğü, Vergi Haftası münasebeti ile Başkanımız Dursun Dağdelen’i Makamın Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Odamıza Vergi Haftası Ziyareti

Odamıza Vergi Haftası Ziyareti

Merzifon Vergi Dairesi Müdürlüğünden Merzifon TSO’ya

Ziyaret

Merzifon Vergi Dairesi Müdürlüğü, Vergi Haftası münasebeti ile Başkanımız Dursun Dağdelen’i Makamında ziyaret ettiler.

Bu yıl 27 Şubat-04 Mart tarihleri arasında kutlanan 23’üncü Vergi haftası nedeniyle protokol ziyaretlerine başlayan Vergi Dairesi Müdürü Yavuz Duran beraberindeki ekip Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına ziyarette bulundu. Ziyaretinde Sayın Yavuz Duran; Vergi Haftası’nda toplumda vergi bilincinin oluşturulmasına yönelik çalışmalar yaptıklarını belirterek, hafta boyunca verginin Türkiye’nin kalkınmasındaki önemini ve ekonomik büyümesindeki rolünü anlatmaya çalışacaklarını ifade etti.

Başkan Dağdelen misafirlere bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti ve vergi konusunda toplumun tüm kesimlerinin hassas davranması gerektiğini belirterek, verginin kutsal olduğunu ve verilen vergilerin tekrar vatandaşa hizmet olarak döndüğünü söyledi. Toplamda 288.500.000 TL lik kayıtlı sermayesi ile bölgenin büyük finansal-meslek kuruluşları arasında yer alan Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasının üyeleri arasından ise her yıl vergi rekortmeni çıkardığının altını çizdi.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top