Merzifon’un Gözü Aydın! Okul Geldi… Reviewed by Momizat on . Merzifon'a Okul Hayırlı Olsun... Merzifon TSO Başkanı Dursun DAĞDELEN, TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'ndan Teknik Lise Okulunun yapımı için sözü aldı. Org Merzifon'a Okul Hayırlı Olsun... Merzifon TSO Başkanı Dursun DAĞDELEN, TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'ndan Teknik Lise Okulunun yapımı için sözü aldı. Org Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Merzifon’un Gözü Aydın! Okul Geldi…

Merzifon’un Gözü Aydın! Okul Geldi…

Merzifon’un Gözü Aydın! Okul Geldi…

Merzifon’a Okul Hayırlı Olsun…

Merzifon TSO Başkanı Dursun DAĞDELEN, TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ndan Teknik Lise Okulunun yapımı için sözü aldı. Organize Sanayi’nin ihtiyaç duyduğu kalifiye eleman yetiştirmek için açılması düşünülen Teknik Lise’nin yapım sözünü TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU verdi. “81 ile 81 okul” projesi kapsamında 2018 yılı içerisinde 81 ile okul yapımının biteceğini söyleyen Hİsarcıklıoğlu,daha soınrasında Merzifon’un ihtiyacı olan Teknik Lisenin yapımına başlanacağını belirtti.

Merzifon'un Gözü Aydın! Okul Geldi

Merzifon'un Gözü Aydın! Okul Geldi…Merzifon'a Okul Hayırlı Olsun… Merzifon TSO Başkanı Dursun DAĞDELEN, TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'ndan Teknik Lise Okulunun yapımı için sözü aldı. Organize Sanayi'nin ihtiyaç duyduğu kalifiye eleman yetiştirmek için açılması düşünülen Teknik Lise'nin yapım sözünü TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU verdi. "81 ile 81 okul" projesi kapsamında 2018 yılı içerisinde 81 ile okul yapımının biteceğini söyleyen Hİsarcıklıoğlu,daha soınrasında Merzifon'un ihtiyacı olan Teknik Lisenin yapımına başlanacağını belirtti.

Merzifon TSO paylaştı: 17 Ağustos 2017 Perşembe

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top