Merzifon TSO’nun Uygulamalı Girişimcilik Kursu Başladı Reviewed by Momizat on . KOSGEP destekli Uygulamalı Girişimcilik kursu MERZİFON TSO organizasyonu ve ev sahipliğinde başladı. 160 katılımcı arasından seçilen 30 kursiyer ile başlayan ku KOSGEP destekli Uygulamalı Girişimcilik kursu MERZİFON TSO organizasyonu ve ev sahipliğinde başladı. 160 katılımcı arasından seçilen 30 kursiyer ile başlayan ku Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Merzifon TSO’nun Uygulamalı Girişimcilik Kursu Başladı

Merzifon TSO’nun Uygulamalı Girişimcilik Kursu Başladı

KOSGEP destekli Uygulamalı Girişimcilik kursu MERZİFON TSO organizasyonu ve ev sahipliğinde başladı. 160 katılımcı arasından seçilen 30 kursiyer ile başlayan kursun yaklaşık 4 gün sürmesi planlandı.

İş yeri açmak isteyenleri destekleme amaçlı organize edilen uygulamalı girişimcilik kursun Merzifon TSO Eğitim Salonunda başladı. Kursla ilgili açıklama yapan Merzifon TSO Başkanı Dursun Dağdelen; “Merzifon’da ekonomiyi canlandırmak, girişimcilerimizin önünü açmak ve vatandaşlarımızı iş sahibi yapmak için Uygulamalı Girişimcilik Kursunu açtık. Geleceğin yatırımcılarına yol göstermekten dolayı mutluyuz. Umuyoruz ki tüm kursiyerlerimizin iş planları hayata geçecek ve Merzifon’da yeni, başarılı ve dönemin şartlarına göre teknik anlamda kendini sürekli revize edebilen işletmeler çoğalacaktır.” dedi.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top