MERZİFON TSO YÖNETİM VE MECLİSİ’NDEN AKİF GÜLLE’YE ZİYARET Reviewed by Momizat on . Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz ziyaretlerine devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanı Dursun DAĞDELEN , Meclis Başkanı Mustafa Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz ziyaretlerine devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanı Dursun DAĞDELEN , Meclis Başkanı Mustafa Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » MERZİFON TSO YÖNETİM VE MECLİSİ’NDEN AKİF GÜLLE’YE ZİYARET

MERZİFON TSO YÖNETİM VE MECLİSİ’NDEN AKİF GÜLLE’YE ZİYARET

MERZİFON TSO YÖNETİM VE MECLİSİ’NDEN AKİF GÜLLE’YE ZİYARET

Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz ziyaretlerine devam ediyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Dursun DAĞDELEN , Meclis Başkanı Mustafa ATAK , Yönetim Kurulu ve Meclisimizden oluşan heyet İlçemiz’in yetiştirdiği nadir bürokratlardan ve ilçemize yaptığı hizmetlerle anılan 21.,22.,23. dönem Milletvekili seçilmiş ve halen AKP Genel Başkan Danışmanlığı görevini yürüten Akif GÜLLE ile Ankara da buluştu.Seçimlerin ardından proje ve faaliyetlere başlayan heyetimiz kendilerini bilgilendirdi.Ziyaretten memnun kaldığını belirten GÜLLE: 

“Sizler Merzifon’un ticari kaderinin belirleyenlersiniz Merzifon’u yukarı taşıyacak ve ilerletecek sizlersiniz projeleriniz çok güzel ve burada sizlerle birlikte olmaktan onur duydum ziyaretiniz beni ziyadesiyle memnun etti elimden geldiğince sizlere destek olmaya çalışacağım hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Ziyaret hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top