Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hasan Koparan ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Reviewed by Momizat on . Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Hasan Koparan ve ekibinin Merzifon’da güzel işlere imza atacağına inandığını ifade ederek kendil Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Hasan Koparan ve ekibinin Merzifon’da güzel işlere imza atacağına inandığını ifade ederek kendil Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hasan Koparan ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hasan Koparan ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hasan Koparan ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Hasan Koparan ve ekibinin Merzifon’da güzel işlere imza atacağına inandığını ifade ederek kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.CHPMerzifon İlçe Başkanı Hasan Koparan ise göreve talip olduklarını ve partililerin teveccühü ile de seçildiklerini ifade ederek, “Ülkemizin refahı, halkımızın mutluluğu için gayret göstereceğiz. Ülkemiz için çalışan, fedakarlıkta bulunan siyasetçisinden sivil toplum kuruluşuna herkese teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki herkesin ortak amacı ülkemizin birlik ve beraberliğidir, refahıdır” dedi.CHP İlçe Başkanı Hasan Koparan, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen ve ekibinin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek, “Merzifon’unumuz için güzel şeyler yaptığınızı görüyoruz. Özellikle yerli otomobil konusundaki çalışmalarınızı destekliyor, hedefine ulaşmasını diliyorum” dedi.Ülkenin ve milletin menfaatine olacak birşeyi istememenin vatan hainliği olduğunu söyleyen Koparan, “Madem ki amaç ülke menfaati, çocuklarımızın geleceği ise bunu istememek vatan hainliğidir. Yerli otomobilin üretiminin komple Merzifon’da yapılmasını sağlayamasak bile bir bölümünün burada üretilmesi de büyük başarıdır” dedi.Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen ise yerli otomobil konusundaki yaşanan süreçle ilgili bilgi vererek, “Yerli otomobile Merzifon olarak talip olduğumuz konu AK Parti Grup Başkanvekili ve Amasya Milletvekili Naci Bostancı bey tarafından Cumhurbaşkanımıza iletildi. Bizlerde bazı bakanlar, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve beş büyüklerden Zorlu Holding temsilcisiyle görüştük. Türkiye’de ilçe olarak tek resmi müracatın Merzifon’dan olmasının gurunu yaşıyoruz. Yerli otomobil üretiminin Karadeniz’de yapılacağının kesinleşmesinin ardından heyecanımız daha da arttı. Bu büyük projeye herkesin destek vermesi gerekir. Bu iş siyasi bir mesele değil, memleket meselesi. Çok şükür görüyoruz ki iktidarı da muhalefeti de taşın altına elini koymuş durumda. Hayal değil inanmak lazım. Başarı da böyle gelir zaten” dedi.MHP Lideri Devlet Bahçeli ile haftaya bir görüşme gerçekleştirileceğini de söyleyen TSO Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bu hafta bir görüşme planımız vardı. Ancak gerek AK Parti, gerekse MHP Merzifon İlçe Başkanları’nın yardım tırları ile birlikte Suriye’ye gitmiş olmasından dolayı haftaya sarktı. Önümüzdeki hafta sayın Devlet Bahçeli’ye yerli otomobil konusunda ne kadar istekli olduğumuzu belirteceğiz” dedi.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top