MERSİS’in Yeni Versiyonu Ankara’da Tanıtıldı Reviewed by Momizat on . MERSİS'in Yeni Versiyonuna İlişkin Bilgilendirme Toplantısı TOBB'nin Konferans Salonunda Yapıldı 4-5 Mart 2017 tarihlerinde TOBB Konferans salonunda yapılan Mer MERSİS'in Yeni Versiyonuna İlişkin Bilgilendirme Toplantısı TOBB'nin Konferans Salonunda Yapıldı 4-5 Mart 2017 tarihlerinde TOBB Konferans salonunda yapılan Mer Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » MERSİS’in Yeni Versiyonu Ankara’da Tanıtıldı

MERSİS’in Yeni Versiyonu Ankara’da Tanıtıldı

MERSİS’in Yeni Versiyonuna İlişkin Bilgilendirme Toplantısı TOBB’nin Konferans Salonunda Yapıldı

4-5 Mart 2017 tarihlerinde TOBB Konferans salonunda yapılan Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS) 2. Versiyonunun tanıtıldığı Ticaret Sicili Müdürleri II. Bilgilendirme Toplantısı büyük bir katılımla gerçekleşti.

Türkiye geneli tüm ticaret sicili Müdürlüklerinde görev yapan Sicil Müdürü, Müdür Yardımcısı ve Memurlarına ilişkin bilgilendirme toplantısı 2 gün sürdü. Toplantıda MERSİS sisteminin ilk versiyonundaki sorunların ortadan kaldırılmış ve daha iyi bir arayüze sahip 2. Versiyonu geniş kapsamlı katılımla gerçekleşti. T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda MERSİS’in 2. Versiyonunun tanıtılması ile devam etti. Kullanıcıya daha kolay bir kullanım olanağı sağlayan MERSİS’in yeni versiyonundaki renkli ara yüz ilk dikkat çeken özelliklerden birisi.

Diğer taraftan ilk versiyondaki hatalarında giderildiği yeni versiyonla kullanıcılar daha stabil bir kullanım olanağı elde etmiş olacaklar.

Yeni Versiyonun son kontrollerden sonra Türkiye genelinde kullanıma açılacağı bildirildi.

MERSİS’in yeni versiyonunun vatandaş girişine buradan ulaşabilirsiniz…

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top