KUDÜS MÜSLÜMANLARINDIR MÜSLÜMANLARIN KALACAK Reviewed by Momizat on . Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı DAĞDELEN : Kudüs bizim göz bebeğimizdir, ilk kıblemizdir. ABD'nin Kudüs kararının bizim nazarımızda hiçb Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı DAĞDELEN : Kudüs bizim göz bebeğimizdir, ilk kıblemizdir. ABD'nin Kudüs kararının bizim nazarımızda hiçb Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » KUDÜS MÜSLÜMANLARINDIR MÜSLÜMANLARIN KALACAK

KUDÜS MÜSLÜMANLARINDIR MÜSLÜMANLARIN KALACAK

KUDÜS MÜSLÜMANLARINDIR MÜSLÜMANLARIN KALACAK

Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı DAĞDELEN : Kudüs bizim göz bebeğimizdir, ilk kıblemizdir. ABD’nin Kudüs kararının bizim nazarımızda hiçbir hükmü, geçerliliği yoktur.ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti yapma kararının kabul edilemeyeceğini söyledi.

ABD Başkanı trump’ın yaptığı konuşmada Kudüs’ü israil’in başkenti olarak tanıdığını açıklaması üzerine ve Kudüs’ün başkent ilanı bölgede büyük kargaşaya,krize,kaosa ve çatışmalara kapı aralar ve öngöremediğimiz olumsuzluklara gebedir.Kısacası  Kudüs’ün Başkent ilanı hepimiz ve herkes için büyük felaket olur dedi.

Kudüs Müslümanların izzetidir,onurudur şerefidir, bütün Müslümanların ortak davasıdır , Türkiyenin tutumu bellidir buna sadece Müslüman dünyası değil tüm dünya karşı çıkmalıdır dedi.

 

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top