Kaymakam Balcı’dan Başkan Dağdelen’e Plaket Reviewed by Momizat on . Kaymakam Balcı'dan Başkan Dağdelen'e Plaket 22 Şubat 2017 tarihinde Akif Gülle Kültür Merkezinde düzenlenen Gaz altı kaynakçılığı ve Saç Kesme ve bükme elemanı Kaymakam Balcı'dan Başkan Dağdelen'e Plaket 22 Şubat 2017 tarihinde Akif Gülle Kültür Merkezinde düzenlenen Gaz altı kaynakçılığı ve Saç Kesme ve bükme elemanı Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Kaymakam Balcı’dan Başkan Dağdelen’e Plaket

Kaymakam Balcı’dan Başkan Dağdelen’e Plaket

Kaymakam Balcı’dan Başkan Dağdelen’e Plaket

22 Şubat 2017 tarihinde Akif Gülle Kültür Merkezinde düzenlenen Gaz altı kaynakçılığı ve Saç Kesme ve bükme elemanı yetiştirme projesi kapanış toplantısında Merzifon Kaymakamı Dr. Ozan Balcı tarafından Merzifon TSO Başkanı Dursun Dağdelen’e plaket verildi.

Toplantıda konuşan Başkan Dağdelen; “ İlçemizde mesleki eğitimin hak ettiği yere gelmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.  İstihdam için, üretimin ve imalatın önemli olduğunun bilincindeyiz. Ve bu bilinç ile sanayimizin ve üyelerimizin  kalifiye eleman ihtiyacının bir an önce karşılanması için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.  Başkan Dağdelen’in konuşmasının ardından Kaymakam Dr. Ozan Balcı tarafından kendisine plaket takdim edildi.

 

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top