ISO KALİTE STANDARTLARI SERTİFİKALARIMIZ Reviewed by Momizat on . ISO 9001:2008 Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası olarak sahip olduğumuz ISO 9001:2008 sertifikamız ile kuruluşumuzun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul gö ISO 9001:2008 Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası olarak sahip olduğumuz ISO 9001:2008 sertifikamız ile kuruluşumuzun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul gö Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Basın Açıklaması » ISO KALİTE STANDARTLARI SERTİFİKALARIMIZ

ISO KALİTE STANDARTLARI SERTİFİKALARIMIZ

Adsız

ISO 9001:2008

Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası olarak sahip olduğumuz ISO 9001:2008 sertifikamız ile kuruluşumuzun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşumuzun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğini ve güvencesini belgelemiş bulunmaktayız.

ISO 10002

ISO 10002:2004

Günümüzde küresel ticaretin yaygınlaşması ve benzer kuruluşların artması rekabet şartlarının daha da sertleşmesine sebep olmuştur. Bu durum, kuruluşların en önemli varlık sebebi olan müşteri kavramını daha da önemli kılmıştır. Kuruluşlar açısından müşterimizin beklenti ve şikayetlerine kayıtsız kalmak gibi bir lüksümüz kalmamıştır. Bu düşünce ile Oda olarak Üyelerimizin ve Vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kuruluşumuzdan beri yaptığımız çalışmalar meyvesini vermiştir. Almış olduğumuz ISO 10002:2004 belgesi ile Müşteri memnuniyeti standartlarını yakaladığımızı belgelemiş bulunmaktayız.

27001

ISO 27001:2005

Kuruluşlar tarafından bilginin koruması ve ilgili taraflara, özellikle de müşterilerine güven vermesi günümüzde önem arz etmektedir. Bundan dolayı müşteri memnuniyetine ve bilgi güvenliğine verdiğimiz önem yıllardır önceliğimiz olmuştur. Bununla birlikte günümüzde teknolojinin de hızla gelişmesi bize bu konuda teşvik edici rol oynamıştır. Tüm bunlardan yola çıkarak Odamızca yapılan çalışmalar sonucu almış olduğumuz ISO/IEC 27001:2005 belgesi ile; Şirket-Kooperatif-Şahıs İşletmeleri tescil-değişiklik işlemleri, ticari işletme rehni, iş makinesi işlemleri, kapasite ve expertiz raporu işlemleri, ihale durum belgeleri, oda sicil kayıt belgeleri, e-imzalı belge hizmetleri, dijital arşiv ve e-belge doküman hizmetleri kapsamında, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardının şartlarına uyan bir yönetim sistemi kurduğumuzu ve uyguladığımızı onaylatmış bulunmaktayız.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top