Başkan Dağdelen’den Ankara Temasları Reviewed by Momizat on . Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Odamızın ortağı olduğu Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş.'nin Ankara TOBB Sosyal Tesislerinde yapılan Gene Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Odamızın ortağı olduğu Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş.'nin Ankara TOBB Sosyal Tesislerinde yapılan Gene Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Başkan Dağdelen’den Ankara Temasları

Başkan Dağdelen’den Ankara Temasları

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Odamızın ortağı olduğu Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş.’nin Ankara TOBB Sosyal Tesislerinde yapılan Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Toplantıda geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na taziyelerini sunan Başkan Dağdelen, daha sonra toplantıya katılan isimlerle ikili görüşmelerde bulundu. Ekonomi yazarı ve akademisyen olan Prof. Dr. Rüştü Bozkurt ile görüşme yapan Sayın Dağdelen, Sayın Bozkurt’tan üyelerimize ekonomi ile ilgili bir seminer vermesi talebinde bulundu. İlerleyen günlerde Merzifon’a geleceğinin altını çizen Prof. Dr. Rüştü Bozkurt; yönetişim, planlama ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin sorunları ile ilgili çalışmalar yapmıştır.

 

 

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top