Amasya Gümrük Müdürü GÜLER’den Gümrük Noktası Açıklaması Reviewed by Momizat on . Amasya Gümrük Müdürü GÜLER Bölgenin Gümrükleme Noktası ile İlgili Bilgilendirmede Bulundu Amasya Gümrük Müdürü Ferda GÜLER ikili görüşmeler yapmak için Merzifon Amasya Gümrük Müdürü GÜLER Bölgenin Gümrükleme Noktası ile İlgili Bilgilendirmede Bulundu Amasya Gümrük Müdürü Ferda GÜLER ikili görüşmeler yapmak için Merzifon Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » Amasya Gümrük Müdürü GÜLER’den Gümrük Noktası Açıklaması

Amasya Gümrük Müdürü GÜLER’den Gümrük Noktası Açıklaması

Amasya Gümrük Müdürü GÜLER Bölgenin Gümrükleme

Noktası ile İlgili Bilgilendirmede Bulundu

Amasya Gümrük Müdürü Ferda GÜLER ikili görüşmeler yapmak için Merzifon TSO Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen’i makamında ziyaret etti.  Ziyaret esnasında bölgenin lokomotifi olan Merzifon Sanayisi için karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Görüşmede; Bölgemizin, 2013-2014(İlk 6 ayı) yıllarındaki verilerine bakıldığında toplamda 3519 gümrükleme sayısı ile oldukça büyük işlem kapasitesine sahip olduğunun altını çizen Başkan Dağdelen,  Amasya’da Gümrük Müdürlüğünün açılmasının isabetli bir karar olduğunu belirtti. Dağdelen; “Bu anlamda Türkiye’de en çok ihracat yapan ilk 500 firma arasında yer alan şirketimiz ile bölgede Gümrükleme sayısı ve toplam ihracat rakamlarında ön sıralarda yer alıyoruz.” dedi.

Amasya Gümrük Müdürlüğünün gelecek projeler adına oldukça yararlı olacağının altını çizen ikili, bölgenin kalkınması ve bölge ihracatı için yapılacak projelerde ortak adım atmak gerektiğinin altını çizdi.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top