AK PARTİ Milletvekili Adayı Abdulkerim Buğra ŞİMŞEK ve Ekibi DAĞDELEN ve TSO Yönetimini Ziyaret Etti. Reviewed by Momizat on . Ak Parti ilçe başkanı Yasin Kuzucu, Amasya 3. sıra Milletvekili adayı Abdulkerim Buğra ŞİMŞEK ve beraberlerinde ki heyet Yönetim Kurulu Başkanımız Dursun DAĞDEL Ak Parti ilçe başkanı Yasin Kuzucu, Amasya 3. sıra Milletvekili adayı Abdulkerim Buğra ŞİMŞEK ve beraberlerinde ki heyet Yönetim Kurulu Başkanımız Dursun DAĞDEL Rating: 0
Burdasınız: Anasayfa » Genel » AK PARTİ Milletvekili Adayı Abdulkerim Buğra ŞİMŞEK ve Ekibi DAĞDELEN ve TSO Yönetimini Ziyaret Etti.

AK PARTİ Milletvekili Adayı Abdulkerim Buğra ŞİMŞEK ve Ekibi DAĞDELEN ve TSO Yönetimini Ziyaret Etti.

AK PARTİ Milletvekili Adayı Abdulkerim Buğra ŞİMŞEK ve Ekibi DAĞDELEN ve TSO Yönetimini Ziyaret Etti.

Ak Parti ilçe başkanı Yasin Kuzucu, Amasya 3. sıra Milletvekili adayı Abdulkerim Buğra ŞİMŞEK ve beraberlerinde ki heyet Yönetim Kurulu Başkanımız Dursun DAĞDELEN ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi ziyaret ettiler. Projeleri hakkında bilgi veren ŞİMŞEK ülkemiz için  en iyisinin olmasını dile getirdiler. TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı seçilen DAĞDELEN’i tebrik eden heyet başarılarının devamını diledi. Kedilerine teşekkürlerini sunan Yönetim Kurulu Başkanımız Dursun DAĞDELEN  çalışmalarında başarılar diledi.Ziyaret hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Clip to Evernote

© 1949 | Bu Site Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına Aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz..

Scroll to top